مرکز ترجمه آنلاین مترجمها

گروه ترجمه آنلاین مترجم ها از سال 1389 فعالیت خود را آغاز نموده و با ایجاد بانك بزرگ مترجمین با تجربه و متعهد فارسی و با شناسایی و بكار گیری مترجمان حرفه ای در حوزه های مختلف علمی و رشته های تخصصی آمادگی دارد تا ترجمه های شما را در سبكی كاملا حرفه ای ترجمه نماید. انجام ترجمه در این سایت بصورت كنترل شده و با استفاده از فناوری روز كنترل كیفیت ترجمه در جهان انجام می گیرد.

ترجمه در حوزه خود و توسط مترجم متخصص ترجمه گردیده و در مرحله ی بعدی توسط مسئول گروه ترجمه کنترل شده و در اسرع وقت با هزینه ای کم و کیفیتی بالا تحویل می‌گردد.


 

ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و بالعکس (فارسی به انگلیسی) یکی از مهم‌ترین و بیشترین نیازهای مخاطبان خدمات ترجمه می‌باشد .سایت مترجم‌ها نیز با همکاری طیف وسیعی از مترجمین با تجربه در زمینه های علمی مختلف و رشته های تخصصی، به صورت شبانه روزی در قالب یک تشکل علمی متخصص در رشته ها به ارائه خدمات آنلاین ترجمه می پردازد .


مسئول گروه ترجمه : علی عزیززاده کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات با گرایش سیستم های هوشمند

                          شماره تلفن : 5043469-0936   

                         وب سایت : www.aliazizzade.com


 

مترجمین مرکز متشکل از مترجمین تحصیل کرده در مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های تحصیلی مترجمی ، ادبیات و رشته های تخصصی مرتبط میباشند که به صورت تمام وقت و پاره وقت کار ترجمه و ویرایش متن را انجام میدهند.

 

منشور اخلاقی:
کارکنان مرکز متعهد به انجام ترجمه درست و دقیق متن میباشند و  مترجمین مرکز خود را ملزم به رعایت زمان ارائه با توجه به توافق با مشتری می دانند و افتخار مرکز این است که ترجمه ای دقیق مطابق با استاندارد های ترجمه و در زمان موعد و حتی زودتر از زمان موعد ارائه نماید.