مرکز ترجمه آنلاین مترجم ها

سایت ترجمه آنلاین مترجم ها با نزدیک به 10 سال سابقه کار و با بکارگیری بهترین و مجرب ترین مترجمین، بهترین ترجمه را در کوتاه ترین زمان ممکن به بیش از 10 زبان زنده دنیا ارائه می دهد. سایت ترجمه آنلاین مترجم ها با ارائه خدماتی از جمله ترجمه و چاپ مقاله، ترجمه کتاب های عمومی و تخصصی، ترجمه کاتالوگ و بروشور، ترجمه رسمی، ترجمه تخصصی در تمامی رشته ها، ترجمه همزمان و شفاهی، ترجمه اسناد و مکاتبات اداری و تجاری، ترجمه و پیاده سازی فیلم و نوار صوتی و ترجمه آنلاین سایت ها و ایمیل ها به صورت حضوری و غیر حضوری و با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.
گروه ترجمه آنلاین مترجم ها از سال 1389 فعالیت خود را آغاز نموده و با ایجاد بانك بزرگ مترجمین با تجربه و متعهد فارسی و با شناسایی و بكار گیری مترجمان حرفه ای در حوزه های مختلف علمی و رشته های تخصصی آمادگی دارد تا ترجمه های شما را در سبكی كاملا حرفه ای ترجمه نماید. انجام ترجمه در این سایت بصورت كنترل شده و با استفاده از فناوری روز كنترل كیفیت ترجمه در جهان انجام می گیرد.

ترجمه در حوزه خود و توسط مترجم متخصص ترجمه گردیده و در مرحله ی بعدی توسط مسئول گروه ترجمه کنترل شده و در اسرع وقت با هزینه ای کم و کیفیتی بالا تحویل می‌گردد.


 

ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و بالعکس (فارسی به انگلیسی) یکی از مهم‌ترین و بیشترین نیازهای مخاطبان خدمات ترجمه می‌باشد .سایت مترجم‌ها نیز با همکاری طیف وسیعی از مترجمین با تجربه در زمینه های علمی مختلف و رشته های تخصصی، به صورت شبانه روزی در قالب یک تشکل علمی متخصص در رشته ها به ارائه خدمات آنلاین ترجمه می پردازد .


مسئول گروه ترجمه : علی عزیززاده کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات با گرایش سیستم های هوشمند

                          شماره تلفن : 09226015104
                                                09365043466   
                                                

                         وب سایت : www.aliazizzade.com


مترجمین مرکز متشکل از مترجمین تحصیل کرده در مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های تحصیلی مترجمی، ادبیات و رشته های تخصصی مرتبط می باشند که به صورت تمام وقت و پاره وقت کار ترجمه و ویرایش متن را انجام می دهند.

 

منشور اخلاقی:
کارکنان مرکز متعهد به انجام ترجمه درست و دقیق متن می باشند و  مترجمین مرکز خود را ملزم به رعایت زمان ارائه با توجه به توافق با مشتری می دانند و افتخار مرکز این است که ترجمه ای دقیق مطابق با استاندارد های ترجمه و در زمان موعد و حتی زودتر از زمان موعد ارائه نماید.