سفارش ترجمه

ترجمه فوری به زبانهای انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی ،عربی، اسپانیایی، روسی،فرانسه ،پرتغالی،ترکی استانبولی و ترکی

ضمن تشکر و قدردانی از اینکه مرکز ترجمه مترجمها رو برای ترجمه متون و کتاب یا سایت خود انتخاب کردید .مرکز ترجمه از سال 1389 به صورت تخصصی در زمینه ترجمه ارائه خدمات مینماید. قبل از سفارش ترجمه های خود شما  لطفا مطالب زیر را مطالعه فرمایید.
1. جهت اطلاع از تعرفه های ترجمه یه صفحه تعرفه ها مراجعه نمایید خاطر نشان میکنیم این تعرفه ها تقریبی بوده و برای استعلام قیمت ترجمه ،لطفا متن خود را ارسال فرمایید تا قیمت گذاری شود.و این قیمت گذاری حداکثر 30 دقیقه طول میکشد.
2. جهت راهنمایی و طریقه استفاده از سایت ترجمه به صفحه راهنما مراجعه شود.
3.شما از روشهای زیر می توانید متن رو ارسال فرمایید:

الف ایمیل : ارسال به ایمیل مرکز motarjemha[@]yahoo[.]com  
ب. ارسال از تلگرام   :    @motarjemha 

ج. ارسال از طریق ثبت سفارش سایت

3. جهت سفارش از طریق سایت لطفا در سایت ثبت نام فرمایید. تا منوهای ثبت سفارش ترجمه فعال گردد.اگر در سایت ترجمه ثبت نام کرده اید برای سفارش ترجمه جدید وارد سایت شوید. همچنین علاوه بر سفارش ترجمه از طریق سایت شما می توانید از طریق ایمیل و تلگرام سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. ارسال ترجمه از طریق سایت امکان استفاده از تخفیف های بیشتر و کوپن های تخفیف و جشنواره ها را ایجاد می نماید. (جهت فعال شدن بروز و اتچ کردن فایل حتما راهنما را مطالعه فرمایید.)

4.در صورت فوری بودن ترجمه و اگر حداکثر 30 دقیقه پس از ثبت سفارش ترجمه قیمت گذاری نشد لطفا از طریق پیامک اطلاع رسانی شود.