راهنمای استفاده از خدمات سایت ترجمه مترجمها

ثبت سفارش ترجمه فوری

جهت ثبت سفارش ترجمه ابتدا ثبت نام نموده و وارد سایت شود تا لینک های ارسال سفارش و پیگیری سفارش ترجمه (بالای صفحه سایت) فعال شود. لطفا فایل را آپلود فرمایید و توضیحات لازم را وارد نمایید. بعد از ارسال فایل، قیمت گذاری شده و برای مشاهده قیمتها و تاریخ تحویل پرداخت را کلیک کنید در صورت سفارش بعد از انتخاب ووارد کردن کد کوپن ( در صورت داشتن کوپن تخفیف ) برای پرداخت اقدام نمایید.
در صورتی که بروز ( browse ) در بارگزاری فایل فعال نیست در صورتی که از گوگل کروم استفاده میکنید فلش (flash) و ایمیج (Image) کروم خود را الو (Allow ) کنید. یا برای استفاده از اینترنت اکسپلورر فلش پلیر را نصب نمایید .

 

مترجمین
 

جهت درخواست همکاری به عنوان مترجم  بعد از ثبت نام در سایت در خواست خود را ارسال فرمایید. بعد از طی مراحل گزینش و تایید، شما می توانید از طریق پروفایل مترجمین  اقدام به ویرایش پروفایل و درخواست ترجمه نمایید.
در صورتی که در زمانهای خاص می توانید ترجمه کنید از طریق منوی ویرایش فعالیت زمانهای فعالیت و عدم فعالیت خود را اعلام فرمایید. و از طریق صندوق پیام خصوصی اقدام به ارسال فایل و با مسئول گروه در ارتباط باشید.